30 Kasım 2015 Pazartesi

pazen çanta setlerimiz

Yeni yıla yaklaşırken bu sezonun gözdesi divitin pazen kumaşlardan değişik tasarımlar hazırlamaya devam ediyoruz.Bunlardan biri de dört mevsim kullanabileceğiniz renkli pazenlerle hazırlandığımız omuz çantası.Dış cebi deri biye ve rengarenkoku ya Özel motif ve boncuklarla süslendi.İç yuzeyi siyah kapitone kumaştan büyük iç cepli.sağlıklı kumaşları özel tasarımları sevenlere otantik bir hediye.üstelik makyaj çantası ile kombin.Pazen çantalarımızı tek tek alabileceğiniz  gibi iç çantası ile de alabilirsiniz .
Kombin kumaşlardan değişik renkteki tasarımlarımız yeni yıla adar devam edecektir.
Lütfen fiyat bilgisi ve siparişleriniz için rengarenkoku@gmail.com adresine e- posta yollayınız.

pazen pelerin,panço

Araç kullanan hanımlar bilir mantoyla kabanla araba sürmek zordur.kısa mesafelerde hele de alışveriş merkezlerinde gereksizdir. Ben bu yüzden pelerin ve pançoyu çok sevenlerdenim.Özellikle iş kıyafetlerimde ceket kullandığım için üzerine alıp çıkmak hep kolay gelmistir.Bu Sezonda yünlü kumaştan hazırladığım bu pançoyu yine pazen divitinle birleştirdim. Pançonun yakasını sabit yapmadım. ki güzel havalarda ya da yakalı balıkçı kazak ya da bluzlarla da kullanılabilsin .pazen kumastan aplikelerle süsleyim kenarlarını tığ isi ile geçtim.Spor ya da fantazi Kıyafetlerde otantik desenleri Tercih edenlere fikir versin. ..ben severek hazırladım severek kullanıyorum. . 

pazen elbise


Pazen divitin kumaşlardan hoşlananlar Cemil İpekçi'nin Azra Akın için hazırladığı bu deseni bilir.Bende çantalarımda sık sık kullandığım bu desenden bu seferde kendim için bir elbise dikeyim dedim..Ben matematikçiyim,bilgisayarcıyım,işletmeciyim ama terzi değilim.Bu yüzden elbise dikmekten çok da anlamama.Hiç dikiş kursuna da gitmedim .Yine de kendime bu kumaştan elbise dikmekten alamadım...üzerine bir de panço hazırlayıp takımı tamamladım..:)