20 Nisan 2016 Çarşamba

Anneler günü yaklaşıyor,sevdikleriniz için özel tasarım hediyeler seçmek ister misiniz?
Siparişleriniz için lütfen bir hafta önce haber veriniz..
Lütfen fiyat bilgisi ve siparişleriniz için rengarenkoku@gmail.com adresine e- posta yollayınız ya da instagram hesabımız rengarenkoku'ya mesaj bırakınız.

penye pareo ve koton çanta

2015 in sevilen Kazaziye serisi penye deniz elbisesi pareolarını ege serimizle devam ettiriyoruz. Tamemen elişi bir tasarımdır.Mandala motiflerle süsleyip yaka çevresine el örgüsü pervaz yaptık.Boncuklarla işledik.Yaz aylarında sahilde serin serin kullanabileceğiniz bir elbise.

penye pareo
Pareonuza uygun koton çanta hazırladık..Birlikte ya da farklı zamanlarda kullanabileceğiniz bu koton çanta yazın sıcak günlerinde size ferahlık hafiflik sağlayacak.Zevkle kullanacaksınız.Egemizin renklerinden esenlerek hazırladığım bu kombin de çanta dallarına boncuk işlemeyi de unutmadık.
koton çanta

koton çantaLütfen fiyat bilgisi ve siparişleriniz için rengarenkoku@gmail.com adresine e- posta yollayınız ya da instagram hesabımız rengarenkoku'ya mesaj bırakınız.

kot çanta ya da çanta içi düzenleyici


Hem çanta hem çanta içi düzenleyici.Hem kot hem poplin yüzlü. Çantanızdan çıkarıp rahatlıkla tek başına kullanabilirsiniz.Spor giyimde kullanışlı bir çanta aynı zamanda.Kot kumaştan astar ve cepleri poplin kumaştan hazırladık .iki yüzünün de cepli olması 8 bölüm oluşturuyor.Orta alan da cüzdan ve diğer eşyalarınız için kullanılabilir.Oldukça derin hem makyaj malzemeleriniz hem cüzdanınız ve tüm çanta eşyaları alacak boyutlarda ve sağlamlıkta. kot çanta


Lütfen fiyat bilgisi ve siparişleriniz için rengarenkoku@gmail.com adresine e- posta yollayınız ya da instagram hesabımız rengarenkoku'ya mesaj bırakınız.