7 Aralık 2015 Pazartesi

pazen olur kış düğününün lavanta keseleri,yeni yıl bereket süsleri

Pazen olur kış düğününün  lavanta keseleri ..Bu yıl pazen yılı olur da Pazen lavanta keseleri yapılmaz mı?Tüm kutlamalarınızda yeni yıl hediyelerinizde ev dekorasyonunuzda bereket ve lavanta kalpleri sizin için...
İstenilen sayıda desende boyutta sipariş üzerine üretilir.Lütfen fiyat bilgisi ve siparişleriniz için rengarenkoku@gmail.com adresine e- posta yollayınız.

lavanta yastıkları

İlk olarak yeğenim icin hazırladığım bu lavantalı yastıkları istek üzerine çok değerli müsterilerimiz için de hazırlamaya karar verdik.Hepsi fistolu beyaz saten yastık kılıfları gecirilmis, lavanta yastıklarımız ,küçük saten güllerle süslendi.Özellikle kına kutlamalarında sevdiklerinize dostlarınıza  hediyeniz olsun..Bütün ürünlerimiz el işidir.Fabrikasyon değildir.
sipariş üzerine minimum 50 adet üretilir.
Lütfen fiyat bilgisi ve siparişleriniz için rengarenkoku@gmail.com adresine e- posta yollayınız.

kına davetiyesi

Elbiseli davetiyelere rengarenkoku olarak kendi tasarımımızla bir yenisini ekledik.Kına elbiseli taşlı topuzlu kolyeli kına davetiyeleri..


Yeğenimin kınası icin hazırladığım bu davetyeleri bu seferde istek üzerine siz sevgili takipçilerimiz için hazırlıyoruz.Minimum 50 adet olmak üzere sipariş üzerine üretilir.Davetiye sayısına göre 7-20 gün arasında zaman istenir.

mutlu yarınların başlangıcında küçük gülümsemeler güzel anılar için.

Lütfen fiyat bilgisi ve siparişleriniz için rengarenkoku@gmail.com adresine e- posta yollayınız.