10 Temmuz 2016 Pazar

Anne kız yazlık elbise ..

Anne kız peştemallerden sonra bu yazın en sevilen çini baskı pamuklu kumaşımızdan da bir takım hazırladık.

Çocuk takımımız ayarlı üstü lastikli etek beli sayesinde 6 ay-36 ay çocuklarımız için.Tamamen el işi ev üretimi özel tasarım.Anne elbisesi 38-42 beden.Her zaman annelere göre kıyafet hazırlarken şimdi kızlara hazırlayıp annelere de onlara uygun elbise hazırladık.Eteğimiz lastikli belli üstümüz ise arkadan bağcıklı ayarlı.Bu sebeple 6 aylık bebeğiniz için aldığınız bu takımı 3 yaşa kadar rahatlıkla giydirebilirsiniz.Her zamanki gibi el işi olarak hazırlandı.Üst beden tığ işi olarak çevrelendi.Sağlıkla güzel günlerde giysinler.

Anne kız yazlık elbise
 Anne elbisemiz ; atlet model uzun yırtmaçsız olarak büyük beden için hazırlandı. 120 cm boyunda.Ön ve arka v yaka olarak dikilip , yaka ve kol kenarları tığ işi olarak çevrildi.Boncuk ile süslenerek tamamlandı.Günlük hayat için kullanıma uygun sahilde ,plajda yazlıkta evde serin bir kıyafet.
Çini baskı desen pamuklu kız çocuk takımı

Çini baskı desen pamuklu kız çocuk takımı

Çini baskı desen pamuklu kız çocuk takımı-arkaLütfen fiyat bilgisi ve siparişleriniz için rengarenkoku@gmail.com adresine e- posta yollayınız.instagram adresimizden facebook sayfamızdan da tasarımlarımızı izleyebilirsiniz..

Yazın serinliği peştamal elbiseler ikinci seri örnekleri.


Peştemal elbise ve çanta takımlarımız çok sevildiğinden ikinci seri peştamal elbiselerimizin çoğunu  çantalı tasarlamaya devam ediyoruz.

Peştamal elbisemizin önü ve arkası v yakalı.Şehir içi ve ev giysisi için de uygun hazırlandı.Elbisemiz kendinden çizgili ve tok bir peştamal olduğu için bu kez düşük kollu bir model kullandık..Kol kenarları ve yaka kenarları iki renk merserize iple tığlandı. Bir Türk motifi cebe yerleştirildi.Her zamanki gibi ayarlanabilir bağcıkla tamamlandı.
peştemal çanta ve elbise

peştamal çanta

peştamal elbisePeştamal çantamız yine kendinden astarlı  dış cepli hazırlandı.Güneş kremleriniz telefonunuz,gözlüğünüz,anahtarlarınız gibi yanınızdan ayırmadığınız zorunlu ihtiyaçlar için. Bu yaz sahil yürüyüşlerinde yemeklerde ,havuz kenarlarında ,evinizde,yazlıklarda plaj dışında da kullanabileceğiniz bu ikili sizinle olacak.İnce peştemalden hazırladığımız bu örnekte de yakalar ve cepler el işi oyalı olarak hazırlandı ister bağcıklı ister bağcıksız olarak kullanın sıcak yaz gülerinde efil efil der ya öyle esen rüzgarı hissedin.
ince peştamalden oyalı elbise

peştamal elbise


Lütfen fiyat bilgisi ve siparişleriniz için rengarenkoku@gmail.com adresine e- posta yollayınız.instagram adresimizden facebook sayfamızdan da tasarımlarımızı izleyebilirsiniz..


Peştemal elbiseler ikinci serimizden yeni bir ürün

Bu yılın gözdesi haline gelen Rengarenkoku'ya özel peştamal elbiselerin ikinci serisini tanıtmaya devam ediyoruz.

Tüm yaz rahatlıkla kullanabileceğiniz peştamal elbisemize; bu kez peştamal çantası da eşlik ediyor.Yazın hafifliğinde telefonunuzu ,cüzdanınızı ,anahtarlarınızı koyabileceğiniz çift kat peştamalden dışında küçük bir cebi olan bir de  çanta hazırladık.
Elbisemiz geniş v yakalı kolsuz ve cepli.Her zamanki gibi elde tığ işi yapılarak hazırlandı.Yaka içinden ayarlanabilir kendi ipliğinden bir kordonla süslendi.
Evde ,plajda, sahilde , spa da hamam da da dört mevsim kullanabilme özelliğine sahip bir takım oluşturuldu.

peştemal elbise

peştemal elbise çanta takımı

peştemal çanta


Lütfen fiyat bilgisi ve siparişleriniz için rengarenkoku@gmail.com adresine e- posta yollayınız.instagram adresimizden facebook sayfamızdan da tasarımlarımızı izleyebilirsiniz..