15 Nisan 2016 Cuma

Kot çantalar

Modası geçmeyen dört mevsim kullanılan kot çanta tasarımlarımız bu yaz devam edecek.Yeni bir tasarım yeni bir model tamamen el işi tamamen size özel butik bir çalışma..Sadelikten hoşlananlara büyük ön ve arka cepli, astarlı,bölmeli  iç ceplere sahip çantamız 2016 sezonunun gözde modellerinden.Sadece sipariş üzerine hazırlanır.


Kot pazen çantalarımız da devam ediyor.

Aynı desenden çanta içi düzenleyici de hazırladık.İç ve dış cepli aynı zamanda çanta olarak da kullanılabilen bir düzenleyici.İster kot çantanızla kullanın ister diğer çantalarınızla.
Lütfen fiyat bilgisi ve siparişleriniz için rengarenkoku@gmail.com adresine e-posta yollayabilir instagram adresim rengarenkoku'ya mesaj bırakabilirsiniz.

peştemal tasarımlarımız devam ediyor

Pamuklu kumaştan hazırladığımız bu elbisemiz yine tamamen el işi ev üretimi özel tasarım .El örgüsü motiflerle süslenen elbise boncuklarla zenginleştirildi.Belinden ayarlı büzgülü kolaylıkla ayarlanabilir şekilde hazırlandı.Özel dikim tamamen el işi bu tasarımımız siz ve sevdikleriniz için.peştemal elbise

 Çocuklarımızı da unutmadık sağlıklı pamuklu kumaştan peştemal pançolar hazırladık.Bu kez aplikeli püsküllü hazırladık.Yakası ayarlı pançolarımız havuzda denizde plajda yazın sıcak günlerinde çocuklarınız için... Tamamen el işi ev üretimi özel tasarım.Her yaşta çocuklar için sipariş üzerine hazırlanır.peştemal çocuk

Belden kordonla büzülen yanları açık peştemal elbisemiz.Mandala ve boncuklarla süsledik sahiller havuzlar için ideal.

peştemal elbise
Lütfen fiyat bilgisi ve siparişleriniz için rengarenkoku@gmail.com adresine e- posta yollayınız.