27 Temmuz 2015 Pazartesi

çamaşır torbaları ve çok amaçlı torba set

Çok amaçlı torbalarımızla camaşır torbalarımızdan olusan bir set.Torbanızı banyonuza asarak İsterseniz coraplarınızı ayırır isterseniz de çamaşırlarınızı koyabilirsiniz. Elbize askısıyla  dolap içlerinde de kullanabilir setteki torbalarla birlikte dolap ici düzeni sağlayabilirsiniz.yine bebeğinizin karyolasına asıp  onun temiz ya da kirli çamaşırlarını kolaylıkla elinizin altında tutabilirsiniz..

fistolu camaşır torbaları evinizde dolaplarınızda çantanızda çocuklarınızın sırt çantalarında kres çantalarında  hijyen ve temizliği sağlar içiniz rahat eder. Seyahatlerinizde bavullarınızda yer verirseniz evinizin dışında da düzeninizi koruya bilirsiniz.

Seyahatlerinizde bavullarınızda bir kez yer verirseniz bir daha ayrılamayacaksınız..Bavulunuzdaki hijyen ve düzeni kaldığınız otellerde de sürdürecek özel eşyalarınızı korumanın rahatlığını hissedeceksiniz.
küçük bir hatırlatma :
bu çok amaçlı çamaşır torbasını , mandal torbası olarak kullanabilir ,mandallarınızı yerleştirdikten sonra çamaşırlıgınıza asabilirsiniz.banyonuzda balkonunuzda zarif bir görüntü yakalayabilirsiniz.
eğer kız çocuklarınız varsa ortalarda dolaşan toka ,kurdela ve taçları toparlayarak dolaplarına asabilirsiniz.

 Lütfen fiyat bilgisi ve siparişleriniz için rengarenkoku@gmail.com adresine e- posta yollayınız.

Hazır bez torbası ve kirli çamaşır torbasından oluşan bebek seti

 Yeni bir çok amaçlı bağcıkli torba ve askılı çok amaçlı torba bir arada ..
ikisi de Poplin kumaştan el işi olarak hazırlanmıştir.rengarenk okuya özel çamaşır aplikeli torba yine boncuklarla süslendi.çapa desenli düğmeler iki torbaya da renk katıyor.Ayrıca dikine açılan bez torbasi enli mavi fistoyla süslendi.55*35 boyutlarinda oldukça kullanışlı. Lütfen fiyat bilgisi ve siparişleriniz için rengarenkoku@gmail.com adresine e- posta yollayınız.
Bebeginizin temiz bezlerini koyup karyolasina bağlayabilir bir askıyla duvara ya da kapı arkasına asabildiğiniz gibi dolap içinde de kullanabilirsiniz. Torbanızı camaşırlığınıza bağlayarak özel bir bölme oluşturabilirsiniz.Seyahatlerinizde bavullarınizda yer verirseniz evinizin dışında da düzeninizi koruya bilirsiniz.

Biz temiz bez torbası dedik ama adı üstünde çok amaçlı torbaların kullanım alanı tamamen size kalmış. 
Bizden kullanım alanları ile ilgili  bir kaç örnek:

  • küçük mutfak ve banyolarda havlularınızı depolayabilirsiniz. 
  • elbise askılarına bağlayıp dolaplarınıza asabilir temiz çamaşır ,nevresim,kazak torbası yapabilirsiniz..
  • seyahatlerinizde bavullarınızda bulundurup kirli ya da temiz mayo çamaşır torbası olarak kullanabilir yine bebek eşyalarınızı veya bezlerinizi kolaca depolayabilirsiniz.
  • kısacası uzun yıllar değişik amaçlarla kullanabileceğiniz sağlıklı bir çanta..
rengarenkokuya özel evde el işi olarak hazırlanmış olan bu aplikeli çok amaçlı torbamız bebek setlerinin ayrılmaz bir parçası.evinizde banyonuzda odalarınızda dolaplarınızda kapı arkalarında duvar askılarında kullanılabilen pratik bir çamaşır organizer.

Kendi evinizde aileniz için kullanabileceğiniz gibi sevdikleriniz için güzel ve tamamen onlara özel ev ürünü bir hediye..

güzel günlerde kullanılsın..

Yeni çok amaçlı torbalar

Bayram tatilinden sonr sizlerden gelen istekler üzerine çok amaçlı rengarenkoku tarafından tasarlanan torbalara bebek setleriyle yer verdik.

Çok amaçlı torbalarımıza yeni eklenen beyaz sade Poplin kumaştan hazırlanan bağcıklı bir model. Torbanızı, camaşırlığınıza bağlayarak özel bir bölme oluşturabilirsiniz. İsterseniz çoraplarınızı ayırır isterseniz de bebeğinizin çamaşırlarını torbalarınızı elbise askılarına  bağlayarak dolap içlerinde de kullanabilirsiniz.
yine bebeğinizin karyolasına  bağlayıp onun temiz ya da kirli çamaşırlarını kolaylıkla elinizin altında tutabilirsiniz..Seyahatlerinizde bavullarınızda yer verirseniz evinizin dışında da düzeninizi koruyabilirsiniz. 


Lütfen fiyat bilgisi ve siparişleriniz için rengarenkoku@gmail.com adresine e- posta yollayınız.Bir hatırlatma:
rengarenkoku olarak hazırladığımız tüm ürünlerde kullanılan bütün kumaşları yerli dokumalardan secip yıkayıp ütüledikten sonra dikime hazırlıyoruz.çin malı hiç bir ürün aksesuar kullanmadığımızı hatırlatmak isteriz.