HakkımızdaMatematik,bilgisayar ve işletme eğitimi alıp yıllarca bilişim alanında  kamu ve özel sekterde çeşitli görevlerde bulunduktan sonra emekliliğim ile başladığım bir serüven RENGARENKOKU.

Benim için çocukluğumdan beri hoby olarak yaptığım şeyler ,yıllardır gelen yorumlar ve istekler üzerine hayatımın bundan sonraki döneminde mesleğimle birlikte yürütmeye çalışacağım bir projeye dönüştü. Proje diyorum çünkü bu süreçte yalnız olmayacağım.Tasarımlarımı evlerinde yurdun çeşitli bölgelerinde yaşayan ev hanımlarıyla, kızlarımızla birlikte üretmeyi amaçlıyorum.Hedefimiz el sanatlarındaki becerilerini ,modern hayatımıza uyum sağlayarak kullanabilir sağlıklı ürünlere dönüştürmek .Büyüklerimizden öğrendiğimiz el işlerini de bir şekilde yeni nesillere bir ucundan ulaştırmak.Ama asıl amacımız ,piyasadaki hazır çin malları yüzünden o kıymetli el işleri ile eskiden geçim sağlayan kişilere küçücük de olsa bir gelir sağlamak..

Bu sebeple çevrenizde benimle bu yola çıkabilecek,sadece para kazanmak için değil hayata tutunmak için de üretecek , Türkiyenin neresinde olursa olsun kişiler varsa rengarenkoku@gmail.com adresinde benimle paylaşmanızı rica edeceğim.

Şimdilik sadece Instagram üzerinden yaptığımız satışlara ,destek vermek takipçi sayımızı artırabilmek .Projemizi hayata geçirmemize destek olmak için "rengarenkoku" kullanıcımızı instagramdan takip ediniz.

Umarım sizlerin de desteği ve önerileri ile güzel günler için güzel şeyler tasarlamaya devam eder hep birlikte bir şeyler üretebiliriz.
Her zaman sevgi dolu ,mutlu rengarenk hayatlarınız olsun..Sevgiler.

Hayat ürettiğiniz zaman güzel..
Şengül Hisar Okuyan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme