24 Nisan 2017 Pazartesi

Nar çiçeği taşlanmış peştemal elbise

Peştemal elbiselerimiz sezonun açılması ile değişik modellerle sizlerle olmaya devam ediyor.
Bu yılın modası taşlanmış %100 pamuk peştemaller ev ya da plaj elbisesi olarak kullanmaya çok uygun.Özellikle yazlıklarda uzun süreli sıcaklara maruz kalanlar için ister plajda ,ister günlük hayatta,isterlerse de evde giyilebilir özellikte.Zaten pamuklu olması sebebiyle peştemaller son yıllarda günlük giysilerde yaygın olarak kullanılmakta.Bizde en çok model tasarlayarak bu yaygınlaştırmaya katkıda bulunmaktan çok mutluyuz.


Bu kez narçiçeği bir peştemal kullanarak elbise ve heybe tasarladık.

peştemal elbise çanta
taşlanmış peştemal elbise

Artık yanımızdan ayıramadığımız cep telefonları anahtar ,gözlük gibi aksesuarlarımızı koymaya uygun heybemiz sahillerde de alışverişte de yanınızda.Ağır plastik çantalara karşı olan Rengarenkoku  en azından yaz aylarında bez çanta kullanımını artırmayı planlıyor.


Heybemiz ise çift kat peştemalden astarlı tasarlanıp,kenarlarına elbise ile uyumlu tuğ işi yapıldı.Düğmeli tasarlanan heybenin düğme altına daelbisede  kullanılan iplerden bir motifle zenginleştirildi.

bez çanta
peştemal heybe
Peştemal elbisemizi her zamanki gibi el işi olarak hazırladık.Yakası iki renk merserize ip ile çevrildi.Yaka arasından kendi kumaşından kordon geçirilerek yakanın ayarlanması sağlandı.

Elbisemizin kol kenarları da tığ işi tamamlandı.
peştemal elbise
salaş peştemal elbise

peştemal elbise
taşlanmış peştemal elbise
Zevkle hazırladık,sağlıkla kullanılsın.


 Lütfen fiyat bilgisi ve siparişleriniz için rengarenkoku@gmail.com adresine e- posta yollayınız.
Ayrıca instagram adresimizden ya da  facebook sayfamızdan tasarımlarımızı izleyebilir, mesaj yollayabilirsiniz.