24 Nisan 2016 Pazar

Peştemal elbise

Pamuklu kumaştan peştemal elbise, çanta, panço tasarımlarımız bu yaz sizinle olacak. Hepsi özel tasarım, hepsi Bursa peştemallerinden özenle seçtiğim,  yüzde yüz pamuklu kumaşlardan dikildi. Bütün yaz sağlıkla ve güvenle kullanabilmeniz için tasarlandı. Mandala motifler, rengarenkoku’nun vazgeçemediği deniz kabuklu aksesuarlar ve boncuklarla süslendi. Elde tığ işi motifler işlendi, kenarları ve yakaları tığlanarak özgün bir hava verildi. Yazlıkçıların vazgeçilmezi peştemaller sıcak yerlerde, aylarca evde ya da plajda artık sizinle. Sadelikten hoşlananlar da unutulmadı. Manken bedeni 38 olmasına rağmen tüm bedenlere uyacak şekilde tasarlandı. İster sadece elbise ister plaj ya da havuz kullanımları için peştemal takım edinebilirsiniz.
Çocuklarımızı da unutmadık, sağlıklı pamuklu kumaştan peştemal pançolar hazırladık. Sahilde ve havuzda plajda güneşten koruyan, kolay kuruyan bu pançolarla çocuklarınız güvende. Bütün yaz rahatlıkla kullanabilecekleri bir panço. İsterseniz yanında spor çantası ile beraber. Her yaşta çocuklar ve sizler için hepsi sipariş üzerine hazırlanır.
Not: Tamamen el işi ev üretimi olan tasarımlarımız sadece rengarenkoku tarafından hazırlanmakta ve satılmaktadır.

Ev dikiminden sonra kenarları tığ işi olarak hazırlanan elbiselerimiz boncuklarla süslendi.Üstelik günümüzde yanımızdan ayrılmayan telefon çantası ile beraber.peştemal
PEŞTEMAL ELBİSELERİN HAVUZ YA DA DENİZ KENARINDA MAYO ÜZERİNDE EN KULLANIŞLI MODELİ OLAN ÖNDEN AÇIK KUŞAKLI MODELLER 

peştemal

peştemalEn sevilen peştemal desenlerimizden yeni bir model hazırladık.Yine tığ işi ile çevrelenen elbisemiz de el işi motifler mandala örnekleri ile er almakta.

peştemal elbise
Sadelikten hoşlananlar  için yeni tasarımlarımız devam ediyor.Yakası iki renkli tığlanan püsküllerle süslediğimiz elbisemiz bu yaz sizi serinletsin. Üstelik peştemali ile takım.

peştemal elbise


peştemal elbise

Tüm elbiselerimiz  sipariş üzerine istenilen beden de hazırlanabilir.


Lütfen fiyat bilgisi ve siparişleriniz için rengarenkoku@gmail.com adresine e- posta yollayınız. 

penye plaj elbisesi pareo

Penye ,yazın sağlıkla güvenle kullanmayı tercih ettiğimiz bir kumaş.Yaz sıcaklarında sizinde kullanmakta hoşlanacağınız penye deniz elbisesi ve pareolar tasarladık. ..Tamemen elişi bir tasarımdır.Kişiye özel sipariş üzerine hazırlanır.


penye pareo
Lütfen fiyat bilgisi ve siparişleriniz için  rengarenkoku@gmail.com  adresine e- posta yollayınız.