11 Ekim 2015 Pazar

örgü kupa fincan kılıfları

Soğuk kış günlerinizde bir fincan sıcak çay ıhlamur iyi gitmez mi?siz ve sevdikleriniz için bu yıl yeni kupa kılıfları hazırladık.


El örgüsü kılıflarla süslenen kupanızı isterseniz vazo olarak da kullanabilirsiniz.rengarenk evler güzel balkonlar için..

lütfen siparişleriniz için rengarenkoku@gmail.com adresine e-posta yollayınız.
dekoratif el örgüsü yastıklar


2015-2016 sonbahar kış tasarımlarımızı tanıtmaya devam ediyoruz.kışın soğuk günlerinde kış bahçenizde balkonunuzda sıcak yaz esintileri ..

bu yastık kılıfımızı ister yazlık yastıklarınızda isterseniz kendi kılıfında kullanabilirsiniz.kişiye özel olarak mobilyalarınıza göre istenilen renklerde tasarlanır ,sipariş üzerine üretilir.sizde siparişlerinizi iletin sizinde balkonlarınız evleriniz renklensin...
lütfen siparişleriniz için rengarenkoku@gmail.com adresine e-posta yollayınız.


Şişle örülen çift taraflı dekoratıf yastığımız. yine çift taraflı bir yastığımız.iki yüzü de çift taraflı örüldü tığ işi ile kenarları süslendi.üzerinde el örgüsü motiflerden çiçekler var.tıpkı baharda açan çiçekler gibi.


yine çift taraflı bir yastıgımız.iki yüzü de çift taraflı örüldü tığ işi ile kenarları süslendi.üzerinde el örgüsü motiflerden kurdela ile birleştirilen bir demet var.

tığ işi sandalye minderi.örgüsü tamamlandıktan sonra üzeri işlenen bir sandalye mşnderi.aynı zamanda kırlent olarak da kullanabilirsiniz.Bütün ürünlerimiz  farklı renklerde sizler için hazırlanabilir.yeterki isteyin..
işte minderlerimizden,yastıklarımızdan  oluşan güzel bir kış köşesi..

süet bluz


Sonbahar kış sezonunun gözdesi ince suet kumaştan tamamen el işi olarak hazırlanan bu bluzumuzun kenarları floş iplerle tiglandi.v yakali yakası ayarlanabilir kordonla süslendi. İsteginize gore farklı renklerde de sipariş üzerine hazırlanır.

 Lütfen fiyat bilgisi ve siparişleriniz için rengarenkoku@gmail.com adresine e- posta yollayınız.BAŞIMIZ SAĞ OLSUN