2 Ekim 2016 Pazar

Divitin pazen mutfak iş önlüğü ..

2015-2016 yılı benim için pazen , peştemal,kot yılıydı.

Pazen kumaşları 2016-2017 sezonunda da çok sık çalışacağım.Pazen kumaşların desenleri,canlılığı sıcak dokusu yaz kış kullanabileceğimiz dört mevsimlik olma özelliği ile her zaman sağlıklı kumaşlarda liste başı olmuştur benim için..Ama bir çok yerde kullandığım pazeni nedense  tutacak dışında bugüne kadar hiç mutfakta kullanmamışım.Bu yıl bunu farkettim ve ilk tasarımımı çatal, kaşık, bıçak aplikeli bir mutfak önlüğüne yaptım. 
iş önlüğü
pazen mutfak önlüğü

Pazen önlüğüme poplin kumaşla kombin yapıp ceplerini poplinden ama yine aplikelerini pazenden tasarladığım bir çalışma çıktı ortaya.Önlük ceplerinin yanına koyduğum halkalar havlunuzu kurulama bezinizi ya da eldivenlerinizi takmaya yarayacak.Eski usul elyaflı minik bir tutacakla ,kurulama bezini de hazırladıktan sonra ilk önlüğümüz ortaya çıktı.
mutfak takımı
pazen mutfak önlük takımı


Sevgiyle kullanın,zevkle kullanın.Anne- çocuk  mutfak serilerini soran takipçilerim için anne çocuk önlükleri de hazırlamaya devam edeceğim.
Sevgiyle kalın.



Lütfen fiyat bilgisi ve siparişleriniz için rengarenkoku@gmail.com adresine e- posta yollayınız.instagram adresimizdenya da  facebook sayfamızdan tasarımlarımızı izleyebilir, mesaj yollayabilirsiniz.

Çamaşır torbası

Rengarenkoku'nun vazgeçilmezi çamaşır aplikeli yedek çamaşır  torbaları,kirli, temiz bez torbalarına bu sezonda devam ediyoruz.

İşte temiz ya da kirli çamaşırlarınızı koyabileceğiniz ister kendinizin, ister çocuklarınızın çantalarının vazgeçilmezi çamaşır torbaları.
temiz-kirli çamaşır torbası
çamaşır torbası

Oku ve kreş çantalarında ,sizin yanınızda ya da ihtiyaç çantalarının içinde ,spor çantanızda,arabanızda, pusette ,tatilde valizde, sırt çantanızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz bir torba.25*30 ölçülerinde hazırladık bu kez.Çamaşır torbamız ve aplikelerimiz birinci sınıf poplin kumaştan.Ağız kenarlarına değil bu kez boğum yerine koyduğumuz fistolarımızla daha hareketli.Yine Rengarenkoku'ya özel boncuk işlemeli.Kurdela ip askılı fiyonklu.Bağcıkları poplin kumaştan ve bağ düğümleri el işi örgü toplardan.
Zevkle severek kullanın,sevdiklerinize hediye edin.
Hijyen dostu torbalarımız yanınızdan eksik olmasın.
Lütfen fiyat bilgisi ve siparişleriniz için rengarenkoku@gmail.com adresine e- posta yollayınız.instagram adresimizdenya da  facebook sayfamızdan tasarımlarımızı izleyebilir, mesaj yollayabilirsiniz.