8 Haziran 2016 Çarşamba

Elbise şeklindeki çok amaçlı torbalarımız.

Çok amaçlı askılı torbalarımız,yaşam alanlarımızı düzenlerken evlerimize de güzellikler katar.

Bu kez elbise formatlı hazırladığımız bu çok amaçlı torbalarımızı ,mandal torbası olarak kullanabileceğiniz gibi tokalarınızı ,takılarınızı ,çoraplarınızı da koyabileceğiniz bir düzenleyici olarak da kullanabilir dolaplarınıza ,duvarlarınıza asabilirsiniz.
çok amaçlı torba
Torbalarımızı her zamanki gibi yıkanmış poplin kumaşlardan hazırladık.Kendi kumaşlarından astarlı olarak kombinleyerek boncuk ve kurdelalarla süsledik son olarak da küçük askılarla kullanılır hale getirdik.

Sevdiklerinize ve size güzel bir hediye.
Küçük hediyeler, büyük gülücükler bırakır..çok amaçlı torba


mandal torbası

çok amaçlı torba

Lütfen fiyat bilgisi ve siparişleriniz için rengarenkoku@gmail.com adresine e- posta yollayınız.instagram adresimizden facebook sayfamızdan da tasarımlarımızı izleyebilirsiniz.


Masa takımı

Ramazanın ilk günlerini yaşadığımız şu günlerde sevdiklerimizle paylaşacağımız iftar sofralarına renk katmak için zevkle kullacağımız masa örtülerini sandalye minderlerini ,koltuk kırlentlerini çıkarma zamanı geldi de geçiyor.


 Hazır takımlardan sıkılan mobilyalarına ya da zevkine hitap etmediği için kullanamayanlara, arzu ettikleri desende renklerde duck kumaşlarla, kendi kombinlerimizle birleştirip arzularına göre takımlar hazırlıyoruz.Peçete ve runnerlarıyla masa örtüleri,ekmek sepetleri önlükler.Tamamen size kalmış.
İşte bu yazın ilk takımı ;
Romantik duck kumaşıyla kombinlediğimiz sade bir takım.Masa örtüsü pikolu runner ve sandalye minderlerinden oluşuyor.


yemek takımı

duck kumaş sandalye minderleri


Lütfen fiyat bilgisi ve siparişleriniz için rengarenkoku@gmail.com adresine e- posta yollayınız.instagram adresimizden facebook sayfamızdan da tasarımlarımızı izleyebilirsiniz..