2 Mayıs 2017 Salı

ANNELER GÜNÜ YAKLAŞIYOR....

anneler gunu
anneler günü peştemal elbiseler

Taşlanmış peştemaller günlük hayatta..Peştemal kumaşları buldan bezlerini üç sezondur elbise olarak tasarlayıp sadece plajda değil günlük hayatta ,spada hammada,evde de kullanılabilir olduğu gösteren bir sürü tasarım hazırladım.Sizlerinde beğenisi ve istekleri doğrultusunda şekillenen elbiselerimiz ,bu sezon daha farklı kumaşlarla daha farklı desenlerle buluştu.

Taşlanmış peştemaller de en az viskon peştemaller kadar bu yaz plajları havuz kenarlarını spaları süsleyecek.
Beyaz peştemalimizi günlük olarak da giyilebilecek formatta hazırladık.Önü ve arka yakası v şeklinde.Renkli iplerle tığladığımız elbisemiz tam yaz renklerinde.Düşük kollu modelimiz özellikle orta yaş hanımların tercih sebebi.

peştemal elbise
peştemal elbise

peştemal elbise
pestemal elbise


Bu peştemal elbise ve heybe takımımız kot mavisi taşlanmış peştemalden.Yakasını ve kollarını tığ işi süsledik.Yaka içinden kendi kumaşından bağcıkla zenginleştirdiğimiz elbisemizin bir de iki renkli heybesi var.

peştemal elbise
kot mavisi taşlanmış peştemal elbise ve heybe takımı

Peştemal heybemizi. beyaz ve kot mavisi peştemalden hazırladık.Motif ve boncuklarla süsledik.Yaz boyu telefon anahtar,gözlük gibi zornlu ihtiyaçlarınız için.

peştemal heybe
taşlanmış peştemal heybe

peştemal elbise
peştemal elbiseElbise formatı için de çok kullanışlı bulduğum bu peştemallerin bu kez siyahı seçerek klasik bir modelde hazırladım.

Taşlanmış peştemallerin enlerindeki genişlik 48-52 bedene kadar çalışabilmemi sağlıyor.
Küçük bedenlerde istek üzerine omuzlarına robalar koyarak peştemal boylarını uzatmak mümkün.
Özellikle orta yaşların kilolu hanımların tercih ettiği uzatma şekliyle de kolaylıkla günlük hayatta kullanılır hale geldi..


peştemal elbise
taşlanmış peştemal elbise

Bu modelim omuz robasıyla uzatılan bir siyah taşlanmış bambu elbise.
Yine yakası ve kol kenarları tığ işi ve mandala ile süslü.

Fıstık yeşili peştemal elbisemiz de aynı serinin farklı bir renngi.Çift sıra oya kullandığımız elbisemiz günlük kullanıma uygun olarak heybesi ile takım.peştemal
peştemal elbise


taşlanmış peştemal heybe ve elbise takımı

Heybemizi çift katlı peştemalden astarlı olarak hazırladık.Kenarlarını tığ işi ile çevirip motiflerle süsledik.Yaz boyu yanınızdan ayırmayacaksınız.
peştemal
peştemal heybe

Siyah taşlanmış peştemal elbisemizde aynı seriden.
Çift renk oyalı ile zenginleştirilen elbisemizin yaka ve kol kenarları tığ işi kırmızı gri renklerde iplerle hazırlandı.

PEŞTEMAL HEYBE VE ELBİSE TAKIMI
peştemal elbise

Peştemal heybemiz siyah taşlanmış peştemalden çift kat olarak dikildi ve agzı ilikli düğme ile kapatıldı.Üzerinde gri bir gül boncuklarla süslendi.
peştemal
Resim yazısı ekle
Bu anneler günü bir peştemal elbise süslesin annenizi..
Hepinize sevgiler.


Lütfen fiyat bilgisi ve siparişleriniz için rengarenkoku@gmail.com adresine e- posta yollayınız.instagram adresimizden ya da  facebook sayfamızdan tasarımlarımızı izleyebilir, mesaj yollayabilirsiniz.