14 Aralık 2015 Pazartesi

pazen cüzdan

Divitin pazen kumaşlardan değişik tasarımlar hazırlamaya devam ediyoruz.Bu kez bir cüzdan hazırladık. iç yüzeyi siyah kapitone kumaştan İki kart kimlik cebi var. Lütfen fiyat bilgisi ve siparişleriniz için rengarenkoku@gmail.comrengarenkoku@gmail.com adresine e- posta yollayınız.

pazen omuz çantası

Bu sezonun gözdesi divitin pazen kumaşlardan değişik tasarımlar hazırlamaya devam ediyoruz.bunlardan biri de dört mevsim kullanabileceğiniz omuz çantası.30*40 ölçülerinde hazırlandı.ic yüzeyi siyah kapitone kumaştan buyuk iç cepli.sağlıklı kumaşları özel tasarımları sevenlere otantik bir hediye.isteğinize göre istenilen boyutlarda hazırlayabiliriz.değişik modellerde değişik boyutlarda değişik divitin desenli yeni tasarım çantalarımızı takip ediniz çok yakında sizlerle..
 Lütfen fiyat bilgisi ve siparişleriniz için rengarenkoku@gmail.com adresine e- posta yollayınız.

Pazen divitin kumaştan kitap defter ajanda kılıfı hazırladık .İç yüzeyini kapitone kumaştan hazırladığımız kitap kılıfının kullanım kolaylığı için ayracı ve sapı da kendi ile bütünleştirilerek dikildi iç yüzeyinde bir kalemlik hazırlandı . Lütfen fiyat bilgisi ve siparişleriniz için rengarenkoku@gmail.com adresine e- posta yollayınız.

meyveli poşet torbası

Yeni yıl yaklaşırken sevdikleriniz için küçük hediyeler hazırlamaya devam ediyoruz.Poşet torbalarımızı da yeni yıl için süsledik .meyve süslü fistolu poşet torbamız ahşap çubuk ile desteklenmiştir..Poplin kumaştan hazırlanan poşet torbamız mutfağınızı kısacası evinizi renklendirecek.Küçük hediyeler küçük mutluluklar..
Kokulu taş ve magnetlerimiz tema tasarım dan. Poşet torbamız ve bereket süsümüz bir arada. yeni yıl da sevdiklerinize ve kendinize..Bereket süsümüz kalp şeklinde. Üzerinde rengarenkoku boncukları sırma askı ve kurdelelar var.
Ister yeni yilda kapılarını zi süsleyen ister çam ağaçlarınızi . Isterseniz sevdiklerinize hediye edin.
Lütfen fiyat bilgisi ve siparişleriniz için rengarenkoku@gmail.com adresine e- posta yollayınız.