21 Ocak 2016 Perşembe

banyo tekstili

Banyo düzenleyici çok amaçlı torba,posetlik-pamukluk,lavanta kesesi ve banyo süsünden bir set 


Çok amaçlı torbamızı bu kez banyo için hazırladık.
İstek üzere dört bölmeli cep eklediğimiz torbamız duck kumaş ve poplin kumaştan üstelik çift taraflı olarak hazırlandı. Üzerine ip takıp tokaları takması için isteğe göre düzenliyoruz.
Banyo torbasına takım sadece rengarenkoku'ya özel banyo poşetliği ve makyaj temizleme pamuk torba seti de hazırladık. Ister bir arada ister ayrı ayrı kullanın . Üstelik banyo süsü kalp ile birlikte.Uzaklara gidiyor iyi günlerde kullansınlar.


 Fiyat bilgisi ve siparişleriniz için rengarenkoku@gmail.com adresine e- posta yollayabilir ya da dm atabilirsiniz.

muhabbet kuşlu erzak torbaları ve ekmek -alışveriş torbası

Muhabbet kuşları yastıklarından sonra sevgi dolu muhabbetli bereketli sofralar olsun diye erzak torbaları hazırladık. Yine %100 doğal kumaştan ,aplikeleri poplin kumaştan kurdelalı boncuklu. Kuş yuvası çuval kumaştan boncuklarla süslü. Sevdikleriniz ve sizler için.alışveriş ekmek torbası kapınıza asıp güvenle kullanın.
 Fiyat bilgisi ve siparişleriniz için rengarenkoku@gmail.com adresine e- posta yollayabilir ya da instagramdan dm atabilirsiniz.Bütün ürünlerimiz ev üretimi ve kişiye özeldir.Yıkanabilen tüm kumaşlar yıkanıp ütülendikten sonra dikişe hazırlandığından çekme küçülme olmaz.

Tüm kumaşlarımız yerlidir.