30 Ocak 2015 Cuma


Benim için çocukluğumdan beri hoby olarak yaptığım şeyler ,yıllardır gelen yorumlar ve istekler üzerine hayatımın bundan sonraki döneminde mesleğimle birlikte yürütmeye çalışacağım bir projeye dönüştü. Proje diyorum çünkü bu süreçte yalnız olmayacağım.Tasarımlarımı evlerinde yurdun çeşitli bölgelerinde yaşayan ev hanımlarıyla, kızlarımızla birlikte üretmeyi amaçlıyorum.Hedefimiz el sanatlarındaki becerilerini ,modern hayatımıza uyum sağlayarak kullanabilir sağlıklı ürünlere dönüştürmek .Büyüklerimizden öğrendiğimiz el işlerini de bir şekilde yeni nesillere bir ucundan ulaştırmak.Ama asıl amacımız ,piyasadaki hazır çin malları yüzünden o kıymetli el işleri ile eskiden geçim sağlayan kişilere küçücük de olsa bir gelir sağlamak..

Bu sebeple çevrenizde benimle bu yola çıkabilecek,sadece para kazanmak için değil hayata tutunmak için de üretecek , Türkiyenin neresinde olursa olsun kişiler varsa rengarenkoku@gmail.com adresinde benimle paylaşmanızı rica edeceğim.

 Instagram ve internet üzerinden yaptığımız satışlara ,destek vermek takipçi sayımızı artırabilmek Projemizi hayata geçirmemize destek olmak için "rengarenkoku" kullanıcımızı instagramdan takip ediniz.


Umarım sizlerin de desteği ve önerileri ile güzel günler için güzel şeyler tasarlamaya devam eder hep birlikte bir şeyler üretebiliriz.
Her zaman sevgi dolu ,mutlu rengarenk hayatlarınız olsun..Sevgiler.


Hayat ürettiğiniz zaman güzel..
Rengarenk-tasarım

Şengül Hisar Okuyan


Yolunuz açık,sağlığınız mükemmel,yaşamınız rengarenk olsun..

Evleriniz renkli, sofralarınız bereketli  olsun.


İstekleriniz ,önerileriniz ,ürün bilgileriniz ve siparişleriniz için
İletişim:
rengarenkoku@gmail.com

instagram:rengarenkoku

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme