27 Temmuz 2015 Pazartesi

Hazır bez torbası ve kirli çamaşır torbasından oluşan bebek seti

 Yeni bir çok amaçlı bağcıkli torba ve askılı çok amaçlı torba bir arada ..
ikisi de Poplin kumaştan el işi olarak hazırlanmıştir.rengarenk okuya özel çamaşır aplikeli torba yine boncuklarla süslendi.çapa desenli düğmeler iki torbaya da renk katıyor.Ayrıca dikine açılan bez torbasi enli mavi fistoyla süslendi.55*35 boyutlarinda oldukça kullanışlı. Lütfen fiyat bilgisi ve siparişleriniz için rengarenkoku@gmail.com adresine e- posta yollayınız.
Bebeginizin temiz bezlerini koyup karyolasina bağlayabilir bir askıyla duvara ya da kapı arkasına asabildiğiniz gibi dolap içinde de kullanabilirsiniz. Torbanızı camaşırlığınıza bağlayarak özel bir bölme oluşturabilirsiniz.Seyahatlerinizde bavullarınizda yer verirseniz evinizin dışında da düzeninizi koruya bilirsiniz.

Biz temiz bez torbası dedik ama adı üstünde çok amaçlı torbaların kullanım alanı tamamen size kalmış. 
Bizden kullanım alanları ile ilgili  bir kaç örnek:

  • küçük mutfak ve banyolarda havlularınızı depolayabilirsiniz. 
  • elbise askılarına bağlayıp dolaplarınıza asabilir temiz çamaşır ,nevresim,kazak torbası yapabilirsiniz..
  • seyahatlerinizde bavullarınızda bulundurup kirli ya da temiz mayo çamaşır torbası olarak kullanabilir yine bebek eşyalarınızı veya bezlerinizi kolaca depolayabilirsiniz.
  • kısacası uzun yıllar değişik amaçlarla kullanabileceğiniz sağlıklı bir çanta..
rengarenkokuya özel evde el işi olarak hazırlanmış olan bu aplikeli çok amaçlı torbamız bebek setlerinin ayrılmaz bir parçası.evinizde banyonuzda odalarınızda dolaplarınızda kapı arkalarında duvar askılarında kullanılabilen pratik bir çamaşır organizer.

Kendi evinizde aileniz için kullanabileceğiniz gibi sevdikleriniz için güzel ve tamamen onlara özel ev ürünü bir hediye..

güzel günlerde kullanılsın..