11 Ekim 2015 Pazar

dekoratif el örgüsü yastıklar


2015-2016 sonbahar kış tasarımlarımızı tanıtmaya devam ediyoruz.kışın soğuk günlerinde kış bahçenizde balkonunuzda sıcak yaz esintileri ..

bu yastık kılıfımızı ister yazlık yastıklarınızda isterseniz kendi kılıfında kullanabilirsiniz.kişiye özel olarak mobilyalarınıza göre istenilen renklerde tasarlanır ,sipariş üzerine üretilir.sizde siparişlerinizi iletin sizinde balkonlarınız evleriniz renklensin...
lütfen siparişleriniz için rengarenkoku@gmail.com adresine e-posta yollayınız.


Şişle örülen çift taraflı dekoratıf yastığımız. yine çift taraflı bir yastığımız.iki yüzü de çift taraflı örüldü tığ işi ile kenarları süslendi.üzerinde el örgüsü motiflerden çiçekler var.tıpkı baharda açan çiçekler gibi.


yine çift taraflı bir yastıgımız.iki yüzü de çift taraflı örüldü tığ işi ile kenarları süslendi.üzerinde el örgüsü motiflerden kurdela ile birleştirilen bir demet var.

tığ işi sandalye minderi.örgüsü tamamlandıktan sonra üzeri işlenen bir sandalye mşnderi.aynı zamanda kırlent olarak da kullanabilirsiniz.Bütün ürünlerimiz  farklı renklerde sizler için hazırlanabilir.yeterki isteyin..
işte minderlerimizden,yastıklarımızdan  oluşan güzel bir kış köşesi..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder