2 Eylül 2016 Cuma

Filli kelebekli erzak torbaları

Kış hazırlıkları başladı.Özenle hazırlanan erzaklarınızı,  Rengarenkoku erzak torbalarıyla sağlıklı bir şekilde saklanma olanağı sağlıyor.İster kuru dolmalıkları,patlıcanları ,bamyaları,domatesleri saklayın ,isterseniz baklagillerinizi.

Kabuklu kuruyemişleriniz cevizler ,fındıklar da torbalarımız da bozulmadan uzun süre tazeliğini koruyacaktır. 

En sevilen erzak torbalarımız olan filli erzak torbalarını bu sezon daha da renklendirdik süsledik.


filli erzak torbası

"Bırakın baklagiller hava alsın" sloganımızla hazırladığımız torbalar bu sezonda da değişik modellerle her zevke uygun hazırlanmaya devam edecek.
erzak torbasıBüyük boy erzak torbalarımız kış hazırlıklarınız için ideal.Küçük boylar daha az tüketilen erzaklarınız için.
erzak torbası

erzak torbası

Altılı serilerde hazırladığımız erzak torbalarımızı bu kez  farklı renklerde fil ve bağcıklarla daha hareketli hale getirdik.Her zamanki gibi Rengarenkoku'ya özel boncuklarla ve kurdelalarla süsledik.Bağcıklarımızn kumaş oluşu uzun yıllar sınırsız yıkamada yıpranmadan kullanmanızı sağlıyor.Bağcık uçlarına hazırladığımız aplike renklerine uygun ponponlar torbaları daha neşeli hale getiriyor.
Filler evinize bereket,bolluk sağlık getirsin.Güzel günlerde sevdiklerinizle paylaşılan sofralarınız bol olsun.erzak torbası

erzak torbaları
KELEBEKLİ ERZAK TORBALARI

Tüketimi az olan erzaklarınız için ya da küçük aileler için küçük boy erzak torbaları da hazırladık.
İstek üzerine içindekileri yazdığımız torbalar yine kumaş kordonlu yine işli yine boncuklu sırmalı.Kelebekler evlerinize bereket getirsin mutluluk getirsin diye.
kelebekli erzak torbaları


erzak torbaları


Lütfen fiyat bilgisi ve siparişleriniz için rengarenkoku@gmail.com adresine e- posta yollayınız.instagram adresimizden facebook sayfamızdan da tasarımlarımızı izleyebilirsiniz..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme