2 Ekim 2016 Pazar

Divitin pazen mutfak iş önlüğü ..

2015-2016 yılı benim için pazen , peştemal,kot yılıydı.

Pazen kumaşları 2016-2017 sezonunda da çok sık çalışacağım.Pazen kumaşların desenleri,canlılığı sıcak dokusu yaz kış kullanabileceğimiz dört mevsimlik olma özelliği ile her zaman sağlıklı kumaşlarda liste başı olmuştur benim için..Ama bir çok yerde kullandığım pazeni nedense  tutacak dışında bugüne kadar hiç mutfakta kullanmamışım.Bu yıl bunu farkettim ve ilk tasarımımı çatal, kaşık, bıçak aplikeli bir mutfak önlüğüne yaptım. 
iş önlüğü
pazen mutfak önlüğü

Pazen önlüğüme poplin kumaşla kombin yapıp ceplerini poplinden ama yine aplikelerini pazenden tasarladığım bir çalışma çıktı ortaya.Önlük ceplerinin yanına koyduğum halkalar havlunuzu kurulama bezinizi ya da eldivenlerinizi takmaya yarayacak.Eski usul elyaflı minik bir tutacakla ,kurulama bezini de hazırladıktan sonra ilk önlüğümüz ortaya çıktı.
mutfak takımı
pazen mutfak önlük takımı


Sevgiyle kullanın,zevkle kullanın.Anne- çocuk  mutfak serilerini soran takipçilerim için anne çocuk önlükleri de hazırlamaya devam edeceğim.
Sevgiyle kalın.Lütfen fiyat bilgisi ve siparişleriniz için rengarenkoku@gmail.com adresine e- posta yollayınız.instagram adresimizdenya da  facebook sayfamızdan tasarımlarımızı izleyebilir, mesaj yollayabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme